5 gaivūs būdai, kaip naudoti savo septiką

Jūsų septikas yra gyvybiškai svarbi jūsų turto nuotekų sistemos dalis. Bet kas yra septikas, kaip septikas yra tai, kas vyksta jūsų septinio tualeto viduje. Tai yra ta bako dalis, kurią naudojate buitinių nuotekų valymui. Septiko viduje yra septinė kamera, paprastai pagaminta iš betono. Kameroje rasite filtrą, kuriame filtruojamas visas nuotekų vanduo. Ši dalis yra kur visi namų ūkio vandens, kad ateina eina. Kameros viduryje rasite nutekėjimą, kuris yra vamzdis, nukreipiantis vandenį iš septinės kameros į kanalizaciją.

elektra

Kaip minėta pirmiau, septikai yra skirtingi nei septiniai Tualetai ir atskiriami nuo likusios septinės sistemos. Septikai iš esmės yra suprojektuoti kaip konteineris, kuriame leidžiama įsikurti visoms kietosioms atliekoms, kurių svoris yra mažesnis nei 20%. Nuo šio taško skystos atliekos, kurios yra lengvesnės svoriui, bus toliau apdorojamos ir leidžiama išeiti į kanalizacijos vandenį. Čia toks dalykas yras nesusijęs su elektrikas vykdomu darbu. Elektriko paslaugos vilniuje ir toks septikas yra visiškai priešingi dalykai.

Septiko kaip atskiros struktūros daugiau neįmanoma pamatyti. Tai yra ne kas kita, kaip kamera, kurioje praeina visos iš namų gaunamos nuotekos. Priklausomai nuo septinio rezervuaro dydžio ir tipo, kurį naudojate, galite tai rūpintis ir jis ir toliau veiks gana ilgą laiką. Kad sistema veiktų gerai, proceso pradžioje turėtumėte įdėti septiką tiesiai, jei to dar nepadarėte.

Septinis nuotekų valymas vyksta, kad būtų apdorotas visas vanduo, išeinantis iš septinės kameros. Jei nustatysite septiko struktūrą šiek tiek pakelta, galite pastebėti, kad plokštės nuskendo žemyn. Tai yra testas, kuris jums pasakys, kad yra tam tikra žala, ir ją reikia taisyti. Kai jį taisote, turite įsitikinti, kad viskas tvarkinga.

Siekiant užtikrinti, kad jūs neturite septikas, kuris yra pažeistas, jūs galite padaryti daug dalykų, kad būtų išvengta žalos. Turėtumėte reguliariai valyti savo septiką. Turėtumėte įsitikinti, kad bakas nėra mažai nuskaitymo erdvėje, ir jūs turėtumėte įsitikinti, kad jis nėra tiesiai šalia medžių. Šie dalykai yra naudingi siekiant išvengti septinio rezervuaro pažeidimo.

Jūs galite pamatyti, kad kai kurie iš vandens bėga iš bako. Kartais kietosios medžiagos gali nusėsti apačioje ir vanduo bėga. Taip pat yra kartų, kai kai kurios kietos medžiagos gali užblokuoti drenažą. Septikas gali tapti užblokuotas. Ką mes galime padaryti, kai mes turime mūsų septikas užblokuotas?

Pirma, mes stengiamės išvalyti bet kokį dumblą, kuris prilipo prie sienų. Yra keletas asmenų, kurie nudažė savo septiką balikliu. Tai nėra saugus būdas eiti. Baliklis gali patekti į drenažo linijas. Po to galėtume pabandyti nuleisti linijas. Linijų praplovimas naudojant plieninį stūmoklį kelis kartus išvalytų bet kokį dumblą iš linijų. Jei linijos nėra užsikimšusios, galite tiesiog išvalyti dumblą, tačiau bakas ilgiau neveiktų. Vienintelis pasirinkimas, kurį palikote, yra atverti baką ir jį išspręsti.

Septikas gali tapti gana purvinas po tam tikro laiko. Skalbimo jūsų bakas periodiškai gali įsitikinti, kad jūs dabar galės atskirti Purvinas septikas. Jūs turite pamatyti sienas, kad patikrintumėte, ar jie yra šiek tiek pasibjaurėję. Jūs turite šveitimas nuo pasibjaurėtinas išvaizdą. Jūs taip pat matytumėte sandariklius aplink rezervuarą. Jei pastebėsite, kad kažkas negerai su šiais sandarikliais, turite turėti naują baką.

Septikas svyruoja vandens, kuris yra normalus. Jei turite septiką, kuris nėra tinkamai pasirūpintas, tai gali sukelti rimtesnę problemą. Drenažo jūsų septikas reguliariai būtų išlaikyti savo funkciją gerai prižiūrimi. Šie paprasti žingsniai gali užkirsti kelią septinio rezervuaro gedimui ir sutaupyti daug problemų, pinigų ir brangaus laiko.

Comments are closed.